ČEZ Arena uzņems krievu, somu un amerikāņu fanus

Komentāri
ČEZ Arena uzņems krievu, somu un amerikāņu fanus
Foto: arena-vitkovice.cz

ČEZ arēna Čehijas pilsētā Ostravā uzņems hokeja fanus no visas pasaules. Tajā norisināsies visas B apakšgrupas spēles, kā arī ceturtdaļfināla spēles.

Viens no Ostravas pilsētas būtiskākajiem ir objektiem ir multifunkcionālā ČEZ arēna. Arēna tika pabeigta un oficiāli atklāta tālajā 1986. gadā, turklāt savas pastāvēšanas laikā tā kļuvusi par nozīmīgu sporta un kultūras objektu. Lielākoties arēnā notiek dažāda līmeņa Eiropas un pasaules čempionāti, koncerti ar lielāko mūzikas zvaigžņu piedalīšanos. Šī arēna ir mājvieta hokeja  klubam Vítkovice Steel.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 2003. līdz 2004. gadam arēna piedzīvoja rekonstrukcijas un modernizācijas darbus, un kopš 2004. gada tās nosaukums ir ČEZ arena. Līdz 2004. gadam tās nosaukums bija sporta un kultūras pils. Par godu jaunajam arēnas nosaukumam 2004. gada 6. aprīlī tajā uzstājās Hosē Karrerass.

Pašlaik ČEZ ARENA ir viena no sporta būvju kompānijas Vítkovice Arena īpašumā esošajām arēnām. Tās ietilpība ir vairāk kā 12 tūkstoši skatītāju, taču hokeja spēlēs mazliet vairāk kā 10 tūkstoši sēdvietu. Arēna ir viena no lielākajām daudzfunkcionālajām arēnām visā Čehijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl