Komentāri

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) izveidojusi interesantu konkursu, kurā līdzjutējiem piedāvā nobalsot par pērnā gada čempionāta izlašu skaistākajām formām. Daiļākās formas noteiks pirms šā gada čempionāta sākuma. Par skaistāko formu vari nobalsot ŠEIT un spiežot “more”.

Cīņā par skaistākās formas titulu vispirms latviešiem astotdaļfinālā būs jācīnās ar Kazahstānas valstsvienību, bet, ja šo dueli mūsējie uzvarēs, tad ceturtdaļfinālā pretī stāsies vai nu Vācijas, vai Čehijas izlase. Savu balsi par Latvijas izlases vai kādas citas valstsvienības formastērpu vari atstāt  un spiežot “more”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: 2015. gada pasaules hokeja čempionāta izlašu formas

Šā gada pasaules čempionāts no 6. līdz 22. maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. Latvijas izlase augstākajā divīzijā būs pārstāvēta jau divdesmito gadu pēc kārtas.

VIDEO: Puče un Valters par interesanto izlašu formastērpu konkursu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl