Arta Ābola 9 mēnešus veco meitiņu Eniju negrib ielaist hokeja hallē

1 komentārs

Atbalstīt savu dēlu Rodrigo viņa pirmajā pasaules hokeja čempionātā ieradies arī hokeja treneris Artis Ābols ar sievu Daigu un deviņus mēnešus veco meitu Eniju.

Dodoties uz pirmo spēli, Ābolus pārsteigusi apsargu dīvainā rīcība. Artis Ābols uz spēli bija ieradies ar akreditācijas kartēm sev un sievai, bet arēnas apsargi pieprasījuši uzrādīt akreditāciju arī deviņus mēnešus vecajai meitai un atteikušies mazulīti ielaist hokeja hallē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā, kā Āboliem bijusi arī biļete, viņi norādījuši, ka, lūk, meitai ir biļete, bet apsargi atbildējuši, ka pa šo ieeju drīkst ieiet tikai cilvēki ar akreditācijām, bet deviņus mēnešus vecajai meitai esot jāiet uz ieeju, kur ieiet skatītāji ar biļetēm. Savukārt tur netiek ielaisti skatītāji ar akreditācijām.

Pēc apsargu domām, vecākiem vajadzēja ieiet pa vienu ieeju, bet zīdainim vienam pašam jāiet pa citu ieeju. Par laimi, viens no apsargiem izrādījis saprāta pazīmes, un Āboli visi trijatā nokļuvuši uz spēli.

TOP komentāri

  • Skeptiskais
    0 0 0

    Skeptiskais

    Tāpēc arī šie cilvēki tālāk par apsarga posteni netiek dzīvē :)
    Labi ka vismaz vienam galva strādāja :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl