Komentāri
Armandam Simsonam – Rīgas Dinamo balsij un kvēlajam fanam – vārda diena!
Foto: F64

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic vārda dienā Rīgas Dinamo tehnisko direktoru, komandas balsi un kvēlo līdzjutēju – Armandu Simsonu!

Armands šobrīd strādā par Rīgas Dinamo tehnisko direktoru, turklāt Arēnā Rīgā pirms mačiem piesaka spēlētājus, kā arī iesaista līdzjutējus dažādās aktivitātēs. Tāpat Armands Simsons vēl joprojām vada publikas iemīļoti spēli SuperBingo. Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic hokeja un sporta entuziastu svētkos, vēlot lielisku dienu! Piedāvājam jubilāra vārda skaidrojumu – kurš, jūsuprāt, atbilst Armandam Simsonam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Armands: Pirmais tips – Slavas alkstošs vientuļnieks. Bez liekas piepūles atrod kopīgu valodu ar sievietēm. Ir karjerists. Prasmīgs kombinators. Otrais tips – Talantīgs, prot panākt iecerēto, viņam piemīt milzīgas darba spējas. Ir respektabls, pieklājīgs un godīgs. Ja ko dara, iegrimst tajā pilnīgi. Trešais tips – Pagļēvs, sajūsma dažkārt lielāka par spēju iesākto paveikt līdz galam.

FOTO: Armands Simsons

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl