Komentāri

Latvijas hokeja kausa pusfināla pirmajā spēlē mājinieki HK Kurbads ar rezultātu 4:2 pārspēja HK Liepāja hokejistus, iegūstot trīs punktus un divu vārtu pārsvaru pirms atbildes spēles Liepājā 29. decembrī.

Komandas spēli iesāk piesardzīgi, apzinoties katras kļūdas cenu. Lieli ātrumi un agresīva cīņa uz katra laukuma centimetru parāda, ka uzvara nevienai komandai šodien nenāks viegli. Gan mājiniekiem, gan viesiem ik pa laikam ir labas izdevības gūt vārtus, taču savu meistarību demonstrē vārtsargi, kuriem reizēm talkā nāk vārtu stabiņš. Rezultātu divas minūtes pirms perioda beigām atklāj liepājnieki, kas spēj izmantot HK Kurbads kļūdu aizsardzībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Otrajā trešdaļā laukumā dominē ogrēnieši, samērā īsā brīdī izvirzoties vadībā. Vispirms Emīls Potāpovs zem aizsarga raida ripu vārtu tālajā augšējā stūrī, bet pēc mirkļa Toma Zeltiņa raidīto ripu Nils Grīnfogels atsit, bet pirmais pie tās piesteidzas Gatis Gricinskis. Liepājnieki gan spēj atgūt vienus vārtus mazākumā – nepiesegts vārtu priekšā paliek Kristers Freibergs, kurš soda ogrēniešus par paviršību aizsardzībā.

Video

Trešajā periodā rit līdzīga cīņa un milzīga nozīme būs pirmajiem gūtiem vārtiem. Veiksmīgākie izrādās HK Kurbads. Viktors Jasjonis veic reidu pa liepājnieku aizsardzības zonu, raida ripu vārtu virzienā, burzmā to sameklē Dāvis Straupe un vēlreiz izvirza vadībā mājiniekus. Viesi metas atspēlēties, tomēr svītru pāri cerībām uz uzvaru pārvelk kļūda aizsardzībā – Aleksandrs Kerčs pārtver ripu, izdara meistara cienīgu pauzi un piespēlē uz vārtu tālo stabu, kur Toms Hartmanis uzstāda spēles gala rezultātu. Par spēles labākajiem spēlētājiem tiek atzīti Uldis Čalpa un Nils Grīnfogels.

Atbildes spēle 29. decembrī Liepājā, kur tiks noskaidroti Latvijas kausa pirmie finālisti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl