Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda NHL regulārā čempionāta mačā ar 4:1 izbraukumā pieveica pērnās sezonas Stenlija kausa finālisti Tampabejas Lightning vienību.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja šī gada jauno spēlētāju izvēles drafta otrais numurs Džeks Aikels, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Lightning hokejistiem izlīdzinājumu panāca Stīvens Stemkoss. Turpinājumā gan mačā izcēlās tikai Sabres hokejisti – jau pēc nepilnas minūtes viesiem vadību atguva Koudijs Fransons, bet trešajā trešdaļā pa reizei precīzi bija arī Markuss Folinjo un Rasmuss Ristolainens.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un divus spēka paņēmienus. Latvietis uzvarēja sešos no 15 iemetieniem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas uzbrucējs šosezon 15 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies neitrālu lietderības koeficientu. Pēdējos septiņos mačos Sabres izcīnījusi piecas uzvaras.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!