Girgensons treniņā savaino vienu no Sabres līderiem Aikelu

Pievienot komentāru
Girgensons treniņā savaino vienu no Sabres līderiem Aikelu
Foto: AP/SCANPIX

  Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas komandas Bufalo Sabres treniņā savainojis vienu no vienības līderiem Džeku Aikelu.

Treniņa laikā Girgensons vārtu priekšā par ripu cīnījās ar Aikelu, bet, kad tā bija paslīdējusi garām vārtiem, amerikānis viltīgi centās apgriezties ap savu asi un mesties tai pakaļ, taču aizķērās aiz latvieša kājas un neveikli nokrita.

Pēc sadursmes Aikels kādu brīdi vēl palika uz ledus, mocīdamies pamatīgās sāpēs. Laukumu viņš atstāja ar komandas biedru palīdzību.

Kā vēsta Toms Martins no televīzijas kanāla WIVB News 4 Buffalo, Aikels iedzīvojies potītes savainojumā, bet vēl nav zināmam galīgā diagnoze un prognozējamais atveseļošanās laiks.

“Centos tikt pie ripas, taču kļuvām pārāk sasaistīti. Aikels neveikli nokrita. Ir smagi redzēt, kad hokejists gūst traumu, it sevišķi tāds spēlētājs kā Džeks”, pēc treniņa The Buffalo News citā Girgensona teikto.

Pašlaik 19 gadus vecais Aikels iepriekšējā sezonā, kad viņš debitēja NHL, 81 spēlē izcēlās ar 24 vārtiem un 32 rezultatīvām piespēlēm, būdams komandas otrais rezultatīvākais hokejists.

Jau ceturtdien Sabres komandai gaidāma sezonas pirmā spēle, kad savā laukumā būs jātiekas ar Monreālas Canadiens.

Lasi vēl