Zemgus Girgensons otrdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē papildlaikā iemeta uzvaras vārtus un viņa Bufalo Sabres izbraukumā ar 4:3 pārspēja Filadelfijas Flyers hokejistus. Tie bija Zemgus pirmie vārti šajā sezonā!

Pirmajā periodā pēc Tailera Enisa un Džeimija Makgina metieniem Bufalo Sabres izvirzījās vadībā ar 2:0. Vēl minūti pirms trešā perioda beigām Sabres bija priekšā ar 3:2, taču Flyers hokejisti nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju un Breidens Šens pārspēja Bufalo vārtsargu Čadu Džonsonu, panākot neizšķirtu.

Foto

Papildlaika trešajā minūtē pēc neticamas Čada Džonsona spēles Bufalo vārtos, Girgensons laukuma vidū saņēma piespēli laukuma vidū, un izgājis viens pret vienu pret Filadelfija vārtsargu, meta ripu starp Stīva Meisona kājsargiem!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.