Girgensons atgriežas ar +1 un lielu spēles laiku mazākumā, “Sabres” sagrauj “Devils”

TWITTER

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas klubs Bufalo “Sabres” pagājušajā naktī ar 5:1 sagrāva Ņūdžersijas “Devils”.

Girgensons atgriezās “Sabres” sastāvā pēc atveseļošanās no gūtās traumas, laukumā pavadot 14:41 minūtes (4:10 mazākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja pretinieka metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mača rezultātu spēles otrajā minūtē atklāja “Devils” uzbrucējs Bleiks Kolmens, taču tam sekoja pieci “Sabres” bezatbildes vārti otrajā periodā, kas izšķīra spēles likteni. Ar 29. ripu sezonā izcēlās Džefs Skiners, joprojām atrodoties starp labākajiem snaiperiem līgā, pirmie vārti NHL Sīdžejam Smitam un Lorensam Pilutam. Jāņem arī vērā, ka “Sabres” joprojām spēlē bez savainotā komandas līdera Džeka Aikela.

Ar 43 spēlēs iekrātiem 52 punktiem Bufalo atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, ieņemot pirmo “Wild card” vietu izslēgšanas spēlēm.