Girgensons: Ar noraidījumiem nostādījām sevi sliktā situācijā

Spēles disciplīnas neievērošana un noraidījumi Bufalo Sabres komandai nav ļāvuši pacīnīties par uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pirmdien pret Bostonas Bruins komandu, pēc cīņas atzina Sabres komandas uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš pats tika pie četrām soda minūtēm.

Jau ziņoja, ka Sabres pirmdien viesos pret Bruins cieta neveiksmi ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1), trīs no četriem vārtiem ielaižot skaitliskajā mazākumā.

“Ar šiem noraidījumiem mēs sevi nostādījām sliktā situācijā,” Girgensona pēc mača teikto citē laikraksts Buffalo News. “Mēs nedrīkstam pelnīt tādus noraidījumus, piedevām vēl divus pēc kārtas, jo ir grūti divas minūtes no vietas spēlēt trijatā pret pieciem,” bilda latvietis.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu, piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī uzvarēja 33% iemetienu, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr O’Reilijs, kurš divas soda minūtes saņēma arī pirmajā periodā, pret sevi bija vēl skarbāks, atzīstot, ka abas reizes tā bijusi nesavaldība. “Skatoties, kur es pārkāpumu noteikumus un kādā situācijā, ir skaidrs, ka abas reizes mana rīcība bija bezjēdzīga. Man vairāk jāuzmana sava nūja, lai kas tāds neatkārtotos,” piebilda uzbrucējs, kurš ar četriem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm ir komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs.