Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien izpildīja četrus metienus pa vārtiem NHL regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas. Sabres ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) izbraukumā pieveica Minesotas Wild hokejistus.

Rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja viesu hokejists Raiens O’Reilijs, otrajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca soms Mikaels Granlunds, bet uzvaras vārtus dueļa 54.minūtē guva Sabres zviedru hokejists Jūhans Lāšons. Wild vārtsargs Devans Dubniks bija palicis nepārspēts iepriekšējos trijos dueļos, tomēr šoreiz viņš pirmoreiz kapitulēja jau ceturtajā minūtē.

Girgensons, kurš arī šoreiz spēlēja kā centra uzbrucējs trešajā maiņā, laukumā pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu. Latvietis uzvarēja arī 60% iemetienu un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šajā duelī traumu guva Bufalo komandas aizsargs Zaks Bogosjans, bet tās nopietnība pagaidām nav zināma.

Sabres uzvarēja trešajā mačā pēc kārtas, kas seko četru zaudējumu sērijai, savukārt Wild otrdien pārtrauca četru uzvaru sēriju. Girgensons šosezon deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -2.