Pateicoties somu aizsarga Rasmusa Ristolainena vārtu guvumam pagarinājumā, latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 1:0) savā laukumā apspēlēja Edmontonas “Oilers” spēlētājus, turklāt izlīdzinājums bija panākts vien 29 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Spēles pirmajā trešdaļā Evanders Keins un Braiens Džionta guva vārtus un “Sabres” izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrajā periodā 105 sekunžu laikā izcēlās Džordans Eberle un Milans Lučičs, kas ļāva “Oilers” panākt izlīdzinājumu.

Izšķirošās trešdaļas vidū viesus jau vadībā izvirzīja vācietis Leons Draizaitls, tomēr nieka 29 sekundes pirms pamatlaika izskaņas 3:3 “Sabres” hokejistiem panāca Keins. Līdz ar to komandas devās pagarinājumā, kurā nebija nepieciešams daudz laika – jau pēc 57 sekundēm Raiena O’Reilija piespēli vairākumā realizēja Ristolainens, gūstot pirmos vārtus šosezon.

Zīmīgi, ka Ristolainenam šajā mačā bija arī divas rezultatīvas piespēles. Tā kā “Sabres” komandai šobrīd ir trīs traumēti aizsargi, soms laukumā aizvadīja gandrīz 30 minūtes.

Tikmēr “Oilers” komanda punktus guvusi jau piecos mačos pēc kārtas, kas ir tās garākā sērija kopš 2012.gada. Tās lielākā zvaigzne Konors Makdeivids, kurš pašlaik ir līgas rezultatīvākais spēlētājs, iepriekšējos divos mačos ar punktiem nebija izcēlies, bet šoreiz tika pie rezultatīvas piespēles. Joprojām vien ceturtajā maiņā spēlējošais Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un astoņas sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Girgensons 26 spēlēs guvis divus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, iekrājot negatīvu lietderības koeficientu -4. “Sabres” komanda šosezon 26 spēlēs tikusi pie 26 punktiem, kas ļāvis pakāpties uz 13.vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Atlantijas divīzijā Bufalo vienība tagad ir priekšpēdējā, septītajā, pozīcijā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.