Komentāri

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien guva savainojumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda ar 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) savā laukumā piekāpās Bostonas Bruins.

Girgensons spēli pameta jau pirmās trešdaļas vidū, kad vidējā zonā bija sadūries ar pretinieku aizsargu Kevanu Milleru.

”Pagaidām tā tiek saukta par ķermeņa augšdaļas traumu. Veiksim turpmākas pārbaudes un varbūt rīt vēl”, izteicās Sabres galvenais treneris Dens Bailsma, atzīstot, ka ir ļoti liela iespēja latvieša nespēlēšanai nākamajā mačā, kā arī, ka Sabres, visticamāk, nāksies izsaukt uzbrucēju no fārmkluba.

Video

Girgensons šajā mačā paguva laukumā pavadīt trīs minūtes un piecas sekundes, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem un uzvarot vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās. Kad latvietis pameta maču, rezultāts vēl nebija atklāts.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē Sabres komandu vadībā izvirzīja Deivids Legvands, bet turpinājumā precīzi bija vienīgi Bruins hokejisti, kuru rindās par spēles pirmo zvaigzni tika nosaukts vārtu guvumu un divas rezultatīvas piespēles ieguvušais Raiens Spūners.

Sabres komandā pēc traumas izārstēšanas laukumā atgriezās vārtsargs Robins Lēners, kurš iepriekšējo reizi laukumā bija izgājis sezonas atklāšanas mačā. Šī bija viņa pirmā NHL spēle kopš pagājušā gada 14.februāra, kad vārtsargs vēl pārstāvēja Otavas Senators vienību.

Sabres uzvarēja iepriekšējās divās izbraukuma spēlēs, bet savā laukumā tā piedzīvojusi jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

Lasi vēl