Girgensonam 13 minūtes uz ledus un neveiksme pret Wild

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres vienībā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) savā laukumā piekāpās Minesotas Wild, ciešot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 13 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Mača rezultātu pirmā perioda piektajā minūtē atklāja viesu uzbrucējs Jūels Ēriksons Ēks, kurš no iemetienu apļa pārspēja Sabres vārtsargu Andešu Nilsonu. Desmit minūtes vēlāk Džeisons Zakers ar augumu veiksmīgi piesedza pretinieku spēlētāju, kas ļāva izslidot vienatā pret Nilsonu un raidīt otro ripu zviedra sargātajā cietoksnī.

Otrajā periodā komandas ar rezultatīviem metieniem neizcēlās, bet trešās trešdaļas trešajā minūtē Raines Saters ar metienu vārtu “devītniekā” panāca jau 3:0. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Miko Koivu raidīja ripu tukšos Sabres vārtos, pieliekot punktu viesu uzvarai. Devens Dubniks Wild komandas vārtos šajā spēlē atvairīja visas 38 pretinieku mestās ripas.

Girgensons otro spēli pēc kārtas aizvadīja malējā uzbrucēja ampluā, jo viņa virknējumā pa centru darbojās Sems Reinhārts, bet otrā malā spēlēja Tailers Eniss. Girgensons šosezon sešo mačos ir guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -3.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.