Girgensonam 12 šuves, īpaša maska un zaudējums pret Ķēniņa Canucks

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres pirmdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē ar 2:5 zaudēja Ronalda Ķēniņa Vankūveras Canucks. Ķēniņš, kurš bija laukumā Canucks iepriekšējā spēlē, šoreiz palika rezervē.

Zemgus Girgensons spēlēja neskatoties uz 12 šuvēm, kas latviešu hokejistam tika uzliktas pēc tam, kad pēc iepriekšējā ripa viņam trāpīja pa seju. Zemgus maču ar Canucks aizvadīja īpašā sejas maskā, uz laukuma pavadīja 14 minūtes un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Braiants Džionta pirmās trešdaļas septītajā minūtē izvirzīja Sabres vadībā. Tomēr tad Radims Vrbata divreiz, Brendons Prusts un Henriks Sedins pa reizei pārspēja Bufalo vārtsargu Linusu Ulmarku, panākot 4:1 Canucks labā. Trešajā periodā Sems Reinhards samazināja rezultāta starpību, bet Vrbata guva savus trešos vārtus, ļaujot Canucks uzvarēt ar 5:2.