Girgensona Sabres zaudē Jāgra Panthers

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres ceturtdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē ar 2:3 zaudēja Floridas Panthers. Uzvarētāju rindās visu trīs vārtu guvumos piedalījās leģendārais čehs Jaromirs Jāgrs.

Jau pirmajā trešdaļā Jāgrs divas reizes pārspēja Sabres vārtsargu Čadu Džonsonu, bet pēdējā perioda sākumā asistēja Aleksandram Barkovam uzvaras vārtu gūšanā. Bufalo labā vārtus guva Džeiks Makeibs un Tailers Eniss.

Girgensons spēlēja 15 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, izpildīja četrus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.