Gilīss: Bija smaga spēle, mēs to aizvadījām godam

3 komentāri
Gilīss: Bija smaga spēle, mēs to aizvadījām godam
DINAMORIGA

Pēc zaudējuma pret Ufas “Salavat Julaev” komentārus sniedzis Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Koltons Gilīss, kurš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. 

”Šī bija smaga spēle, bet mēs to aizvadījām godam, ņemot vērā, ka šis ir ceturtais mačs izbraukumā. Spēlējam viens par otru, laukumā esam ļoti pašaizliedzīgi, bloķējam metienus. Jā, komandā ir vairāki spēlētāji ar savainojumiem, bet tā ir neatņemama hokeja sastāvdaļa. Savainojumi dod iespēju laukumā tikt jaunajiem spēlētājiem. Esmu lepns par viņu parādīto sniegumu un komandu kopumā,” atzīst hokejists.

Komanda Ufai piekāpās papildlaikā ar 2:3, un šī bija ceturtā izbraukuma spēle pēc kārtas.

”Jāatzīst, ka viegli nav. Tomēr spēlējam ceturto spēli izbraukumā. Ufa ir ļoti tālu, tāpēc arī laika zona ”izspēlē jokus”. Ja spēlēs būtu ap Maskavu vai Eiropā, tad tomēr ir nedaudz savādāk. Pēc pārlidojuma viesnīcā esi divos naktī, iemigt neizdodas. Bet liels paldies treneriem, kas to ļoti labi redz un saprot, dodot mums iespēju atpūsties, lai uz maču būtu maksimāli labākajā formā,” uzskata uzbrucējs.

Rīdzinieki joprojām atrodas devītajā vietā Rietumu konferencē, no astotajā vietā esošās “Vitjaz” atpaliekot par trim punktiem.

”Mēs zinām situāciju Rietumu konferences tabulā. Skatāmies spēles, kur spēlē tiešie konkurenti, protams, cerot, ka iznākums būs labvēlīgs. Bet jāatceras, ka mēs kontrolējam tikai un vienīgi savu spēli. Tāpēc arī uz to koncentrējamies. Pirmkārt, darbs ir jāpadara pašiem. Tad varam skatīties, kas notiek citās spēlēs, ” pauž Gilīss.

“Dinamo” nākamo maču aizvadīs svētdien savā laukumā pret Čeļabinskas “Traktor”.

”Mājas spēlēs būs iespējas atgriezties izslēgšanas spēļu zonā. Lidosim uz Rīgu, kārtīgi atpūtīsimies un maksimāli koncentrēsimies uz spēlēm Arēnā Rīga. Pa vienai spēlei. Izcīnām punktus un ejam uz nākamo. Iespējas mums ir. Mājās arī līdzjutēji pavilks uz priekšu.”

3 komentāri