Gārnets, Kronvals un Goliševs atzīti par KHL nedēļas labākajiem spēlētājiem

0 Komentāru
Gārnets, Kronvals un Goliševs atzīti par KHL nedēļas labākajiem spēlētājiem
Foto: HCSLOVAN.SK

Par Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) pagājušās nedēļas labākajiem spēlētājiem pirmdien nosaukti Maikls Gārnets, Stefans Kronvals un Anatolijs Goliševs.

Bratislavas klubā Slovan spēlējošais Gārnets kļuvis par nedēļas labāko vārtsargu. Viņš divu aizvadīto spēļu laikā guva divas uzvaras, ielaižot tikai vienu ripu. Kanādietis atvairīja 98,7% pretinieku metienu, bet viņa sausā sērija bija 112 minūtes un 40 sekundes ilga.

Savukārt līgas līderes Jaroslavļas Lokomotiv pārstāvis Kronvals saņēmis nedēļas labākā aizsarga balvu. Trijos mačos kopā ar komandu gūstot trīs uzvaras, zviedrs savāca četras rezultatīvas piespēles un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Tikmēr par nedēļas labāko uzbrucēju nosaukts Goliševs no Jekaterinburgas Avtomobilist vienības. Viņš trijās cīņās guva četrus vārtus un iekrāja vienu rezultatīvu piespēli. Divās no spēlēm hokejists guva pa diviem vārtiem.

Par līgas nedēļas labāko jauno spēlētāju kļuvis Lokomotiv uzbrucējs Aleksandrs Poluņins, kurš trijās spēlēs guva divus vārtus, veica vienu rezultatīvu piespēli un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Vidēji uz ledus jaunais spēlētājs aizvadīja desmit minūtes un desmit sekundes.

0 Komentāru