Komentāri
Freibergam par dopinga lietošanu piespriež divu gadu diskvalifikāciju
Foto: AP/SCANPIX

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) latviešu aisargam Ralfam Freibergam piespriedusi divu gadu diskvalifikāciju par aizliegto vielu lietošanu. Freiberga diskvalifikācija jau sākusies ar pērnā gada 23.februāri, bet noslēgsies 2016.gada 22.februārī.

Kā zināms, pēc pērnā gada Soču olimpiskajām spēlēm Freibergs tika apsūdzēts dopinga lietošanā, taču IIHF pirms maijā notikušā pasaules čempionāta viņam piesprieda tikai pagaidu diskvalifikāciju, kas viņam liedza piedalīties šajā turnīrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par steroīdiem, kādus lietojis Freibergs, sportisti parasti saņem vismaz divu gadu diskvalifikāciju. Tiesa, tā nebūtu spēkā Ziemeļamerikā, kur hokejists spēlē pašlaik.

Pats sportists savās pozitīvajās dopinga analīzēs vainojis nesakārtoto Krievijas antidopinga sistēmu un laboratoriju.

Pēc pozitīvajām dopinga analīzēm 23 gadus vecajam aizsargam vairs netika atļauts spēlēt Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionātā. Pērnā gada augustā viņš noslēdza līgumu ar Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandu Sentdžonsas IceCaps, kas ir Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Vinipegas Jets fārmklubs. Sezonas lielāko daļu Freibergs gan pavadījis Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) čempionātā, kur pārstāv Ontario Reign klubu.

Pirms nepilniem diviem gadiem Freibergs piedzīvoja debiju Latvijas izlases sastāvā, piedaloties Somijā un Zviedrijā notikušajā pasaules čempionātā. Savukārt pērn viņš sacentās olimpiskajās spēlēs Sočos.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl