FOTO: Rīgas Dinamo uzsāk treniņus un gatavošanos devītajai KHL sezonai

Pievienot komentāru
FOTO: Rīgas Dinamo uzsāk treniņus un gatavošanos devītajai KHL sezonai
Foto: F64

Rīgas Dinamo, gatavojoties devītajai KHL sezonai, uzsākusi treniņus Piņķos un Jūrmalā, bet jau svētdien dosies uz Valmieru, kur līdz pat 28. jūlijam aizvadīs tradicionālo treniņnometni.

Treniņnometne Valmierā ilgs līdz 28. jūlijam, un tās laikā Valmierā tiks aizvadīta arī pirmā pārbaudes spēle 23. jūlijā pret Arta Ābola trenēto un Edgara Masaļska, Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati Lada komandu. Uzreiz pēc treniņnometnes beigām tiks aizvadīta arī otrā pārbaudes spēle, kad 29. jūlijā Inbox.lv ledus hallē Piņķos rīdzinieki  tiksies ar Novosibirskas Sibir komandu. Pēc tam komanda turpinās trenēties Piņķos, bet 31. jūlijā dosies uz Ņižņijnovgorodu, kur no 1. līdz 7. augustam piedalīsies turnīrā Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņa 2016, kura ietvaros aizvadīs piecas spēles, tiekoties ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo,  Kazaņas AK Bars,  Čerepovecas Severstal, Ņižņekamskas Neftehimik  un Jaroslavļas Lokomotiv.

FOTO: Rīgas Dinamo uzsāk treniņus un gatavošanos devītajai KHL sezonai

Savukārt no 14. līdz 18. augustam Arēnā Rīga norisināsies tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs, ko organizē AS Dinamo Rīga. Turnīrā šogad piedalīsies četras komandas – Rīgas Dinamo, Jaroslavļas Lokomotiv, Kazaņas AK Bars un Minskas Dinamo. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem tiks aizvadītas spēles par 1. vietu un 3. vietu.