Komentāri
FOTO! OTRĀ DAĻA! PČ hokejā spilgtākie momenti fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas acīm
Foto: Jeļena Ļevšina

Viena no neatņemamajām sastāvdaļām pasaules čempionātā hokejā ir ne tikai skaļie līdzjutēji, bet arī preses cilvēki, kuri atspoguļo čempionāta atmosfēru vizuāli. Lūk, fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas iespaidi pēc šā gada pasaules čempionāta apmeklējuma Ķelnē, kurā viņa iemūžināja Latvijas izlases spēles spilgtākos mirkļus.

Jeļena stāsta: ”Pasaules čempionāts Ķelnē bija ne mazāk interesants un sātīgs kā Maskavā. Es paguvu nofilmēt 18 spēles un vienu treniņu, tas ir par piecām spēlēm vairāk nekā pagājušajā gadā. Protams vienmēr ir interesanti filmēt spēcīgas komandas darbībā, jo var manīt daudz aizraujošas epizodes, spēka paņēmienus un protams kuriozus momentus. Sadursmes ar tiesnešiem, lēcieni mēģinājumā izvairīties no sadursmes vai arī mēģinājumi iegrūst pretinieku bortā. Pēc spēles īpaši interesanti bija atlasīt fotogrāfijas, jo bija daudzas lietas kuras netika pamanītas spēles laikā. Runa pat nav par emocijām. Man katra nākamā spēle bija iespēja apgūt kaut ko jaunu tieši fotografēšanas ziņā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Daļa no visiem momentiem – priecīgiem un skumjiem- esmu iemūžinājusi šajā galerijā. Ļoti ceru, ka man izdevās atspoguļot vismaz mazu daļiņu no čempionāta atmosfēras fotogrāfijās,” stāsta fotogrāfe.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl