FOTO! Latvijas U-17 futbolistes EČ kvalifikācijas turnīru noslēdz ar neizšķirtu pret Velsu

Latvijas U-17 meiteņu futbola izlase šodien 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē Rīgā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Velsas vienaudzēm.

G apakšgrupā Latvijas meitenes ar vienu punktu trīs spēlēs palika ceturtajā vietā, nākamajai kārtai nekvalificējoties.

Viešņas mača rezultātu atklāja 19.minūtē. Lai gan velsietes uzbruka vairāk nekā mājinieces, mača rezultātu viņām neizdevās dubultot. Turklāt septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Viktorijas Zaičikovas centrējuma soda laukumā pretinieces ievirzīja bumbu savos vārtos.

Foto

Tikmēr otrā šīs apakšgrupas mačā Vācija ar 4:0 (2:0) pārspēja Turciju, turnīru noslēdzot ar nevainojamu gūto-zaudēto vārtu bilanci 16:0.

Apakšgrupā ar deviņiem punktiem trīs spēlēs uzvarēja Vācija, četri punkti bija Velsai, trīs – Turcijai, bet Latvija tika pie viena punkta. Līdz ar to vietu nākamajā kārtā nodrošināja Vācija un Velsa, bet Turcijai jāgaida rezultāti pārējās apakšgrupās.

Jau ziņots, ka turnīru Latvijas meitenes svētdien sāka, ar 0:6 zaudējot Vācijai, bet pēc tam ar 1:2 piekāpās Turcijai. Savukārt Velsa pirmajā mačā ar 2:1 uzvarēja Turciju, bet pēc tam ar 0:6 piekāpās Vācijai.

Latvijas U-17 futbolistes pērn kvalifikācijas turnīrā Kazahstānā divreiz nospēlēja neizšķirti, bet vienu reizi zaudēja, ar diviem punktiem ieņemot trešo vietu apakšgrupā un nākamajai kārtai nekvalificējoties.