Komentāri
FOTO: Latvijas izlases hokejisti prezentē šikās formas pārbaudes turnīriem
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) šodien preses konferencē prezentēja Latvijas hokeja izlases jaunos pārbaudes spēļu kreklus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas nogalē turnīri plānoti četrām dažādām Latvijas izlasēm. Pieaugušo valstsvienība Ērika Miļuna vadībā Slovēnijas pilsētā Bledā piedalīsies Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīrā, kur tiksies ar Slovēniju, Baltkrieviju un Franciju.

“Turnīrs Bledā plānots, lai pārbaudītu tuvākās U-20 izlases rezerves, kā arī tos hokejistus, kas spēlē Eiropā, kā arī tādus, kas netiek Rīgas Dinamo pamatsastāvā,” skaidroja Kalvītis. “Šis būs eksperimentāls modelis, lielāku akcentu liekot uz sagatavošanos U-20 pasaules čempionātam, kā arī lai redzētu, vai šie puiši ir gatavi vīru hokejam.”

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl