FOTO: HK Mogo LČ mačā apspēlē HK Prizma

Komentāri
FOTO: HK Mogo LČ mačā apspēlē HK Prizma
Foto: HK MOGO

HK Mogo sestdien Latvijas čempionāta spēlē ar 4:1 pārspēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Raimonds Vilkoits un Edgars Kurmis. HK Prizma labā vienīgos vārtus guva Sergejs Piskunovs.

Mājnieku vārtos stājās Henrijs Ančs, viesu – Nikolajs Žurkovs. Pirmajā periodā abi vārtsargi darbojās teicami, saglabājot rezultātu neizšķirtu 0:0. PIrmie vārti krita otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Žurkovu pārspēja Mogo uzbrucējs Raimonds Vilkoits. Trešā perioda sākumā Elvisam Želubovskim vajadzēja tikai mazliet vairāk par minūti, lai HK Prizma vārtos iemesto otro ripu. Pēc četrām minūtēm Sergejam Piskunovam izdevās pārspēt arī Anču, samazinot rezultāta starpību – 2:1. Spēles pēdējās minūtēs Želubovskis un Edgars Kurmis mājnieku labā guva vēl divus vārtus, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl