FOTO: Bārtulis un Pujacs sagādā bērniem prieku – fotografējas un sniedz autogrāfus

Komentāri
FOTO: Bārtulis un Pujacs sagādā bērniem prieku – fotografējas un sniedz autogrāfus
Foto: Ģirts Gertsons

Latvijas hokeja izlases aizsargi Oskars Bārtulis un Georgijs Pujacs apmeklēja Liepājas internātpamatskolu. Bērniem tika pastāstīts par hokejista ikdienu, kā arī bija iespēja tikt pie beisbola cepurītēm un autogrāfiem. Latvijas izlases hokejisti bērniem sarūpēja arī ieejas biļetes uz Euro Ice Hockey Challenge spēli starp Latviju un Japānu.

Latvijas hokeja izlases kapteiņa pienākumus turnīrā pildīs Kaspars Daugaviņš, viņam asistēs Artūrs Kulda un Oskars Bārtulis. 6. novembrī mūsu izlase sacentīsies ar baltkrieviem. Turnīra pēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs 7. novembrī pret Itāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas izlases hokejisti iepriecina Liepājas internātpamatskolas bērnus

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl