Džonsons ar “hat-trick” kaldina Lightning uzvaru pār Rangers

Pateicoties Tailera Džonsona trim gūtajiem vārtiem, Tampabejas Lightning komandai izdevās panākt izlīdzinājumu NHL Austrumu konferences finālsērijā. Aizvadītajā mačā Lightning izbraukumā ar rezultātu 6:2 apspēlēja Ņujorkas Rangers komandu, sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1.

24 gadus vecais Džonsons sākotnēji divreiz izcēlās sodiem pārbagātā pirmajā trešdaļā, vārtus gūstot gan skaitliskajā vairākumā, gan arī mazākumā, bet vēl vienu vārtu guvumu pievienoja spēles otrajā trešdaļā. Centra uzbrucējs iemeta savas komandas pirmos trīs vārtus un pirms pēdējām 20 minūtēm Lightning atradās vadībā ar 3-2.

Turpinājumā divus vārtus guva Alekss Kilorns, bet vēl reizi precīzs bija Stīvens Stemkoss, summā palīdzot viesiem gūt pārliecinošu panākumu ar rezultātu 6:2. Tikmēr Lightning vārtsargs Bens Bišops atvairīja 34 no 36 pretinieku raidījumiem. Džonsons izslēgšanas turnīrā jau četras reizes izcēlies ar vismaz diviem precīziem metieniem mačā un ir viens no galvenajiem pretendentiem uz līgas vērtīgākā hokejista titulu.

“Pirmajā spēlē mēs tikai piedalījāmies hokeja mačā, bet otrajā spēlē iznācām uzvarēt hokeja maču,” pauda Lightning galvenais treneris Džons Kūpers. “Jo nozīmīgāka ir spēle, jo labāk Tailers Džonsons spēlē.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.