Dzierkals par komandas uzvaras vārtiem papildlaikā: “Tā bija iespēja, ko nevar laist garām.”

0 Komentāru
Dzierkals par komandas uzvaras vārtiem papildlaikā: “Tā bija iespēja, ko nevar laist garām.”
DINAMO RĪGA

Pēc Rīgas “Dinamo” uzvaras Kontinetālās hokeja līgas (KHL) spēlē papildlaikā pret Maskavas “Dynamo” ar 2:1 komentārus sniedzis komandas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals. 

”Pirmā un trešā trešdaļa bija ļoti laba. Tās bija tādas, kādas mēs vēlamies spēlēt – iet virsū, neļaut pretiniekam iesākt uzbrukumu, neļaut izvērsties. Apslāpēt viņu uzbrukumu jau tā saknē un piespiest viņus kļūdīties. Atšķirībā no iepriekšējās spēles bija tāda, ka šoreiz mēs bijām tie, kas spēles beigās gūst vārtus un uzvar arī spēlē. Šādi jāturpina, ” uzskata Dzierkals.

Pats hokejists laukumā atradās 15:49 minūtes, kuru laikā asistēja uzvaras vārtu guvumā papildlaikā.

”Pats jūtos ļoti labi. Esmu ieguvis treneru uzticību un ceru, ka tas tā arī paliks. Treneri dod iespējas spēlēt vairākumā un papildlaikā. Sezonā ir augšas un lejas. Katrā spēlē sevi ir jāpierāda un jāatdod visi spēki. Tikai tā iespējams izcīnīt uzvaras, ” atzīst uzbrucējs.

Kā zināms, papildlaikā pēc Kristapa Zīles metiena pretinieku hokejists palika guļam uz ledus, tādējādi maskavieši palika divatā. Tā rezultātā rīdzinieki izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, precīzi metot Andrim Džeriņam.

”Zīle uzšāva ļoti, ļoti spēcīgi, pretinieks acumirklī bija uz ledus. Tā bija iespēja, ko nevar laist garām. Redzēju, ka esam četri pret diviem. Viens man uzmetās virsū, bet paspēju atdot ripu Džeriņam. Šādos momentos ripa jāmet vārtos, ko Andris, protams, māk izdarīt.”

0 Komentāru