Komentāri

Pie vēl vienas lielas uzvaras Kanādā notiekošā pasaules U-20 čempionāta elites divīzijas ietvaros ceturtdien tika Dānijas hokeja izlase, kas ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pagarinājumā pieveica spēcīgo Čehiju.

Lai gan šī mača gaitā Čehijas jaunie hokejisti divreiz izvirzījās vadībā, ikreiz Dānija prata panākt izlīdzinājumu un noveda šo dueli pagarinājumā.Tajā laime uzsmaidīja jau Dānijas valstsvienībai, kuras labā uzvaru pagarinājuma 47.sekundē nodrošināja Matiass Froms. Vēl tikai otrdien Dānijas valstsvienība, izpildot vien desmit metienus, ar 3:2 pamanījās pieveikt pašreizējo šī vecuma pasaules čempioni Somiju. Šī dāņiem bija tikai trešā uzvara planētas meistarsacīkšu augstākajā divīzijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Līdz ar to A apakšgrupas kopvērtējuma vadībā ar sešiem punktiem divās spēlēs atrodas Zviedrija, bet tai ar pieciem punktiem trīs mačos seko pārsteidzošā Dānija un Čehija. Divi punkti tikmēr ir Šveicei, bet Somijas izlase divās cīņās pie punktiem nav tikusi. Somijai ceturtdien ir svarīgs mačs pret Zviedriju un neveiksmes gadījumā ir liela varbūtība, ka tā cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Tādā gadījumā pretī tai stātos B grupas vājākajā komanda, kas, visticamākais, būs Latvija vai Slovākija. Sagaidāms, ka tieši šo abu izlašu duelī piektdien arī taps skaidrs, kam būs jācīnās par vietas saglabāšanu starp spēcīgākajām pasaules komandām. Tomēr ir pavisam skaidrs, ka, ja pretiniekos šādā turnīra fāzē būs Somija, saglabāt vietu elitē būs ļoti grūti. B apakšgrupas kopvērtējumā pa maksimāli iespējamiem sešiem punktiem divās spēlēs iekrājušas ASV un Kanāda, kamēr Krievijai ir trīs punkti. Bez punktiem pašlaik cīnās Slovākija un Latvija.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl