“Capitals” vārtsargs Holtbijs noraida uzaicinājumu uz Balto namu – Man jābūt patiesam pret savām vērtībām

0 Komentāru
“Capitals” vārtsargs Holtbijs noraida uzaicinājumu uz Balto namu – Man jābūt patiesam pret savām vērtībām
AP/SCANPIX

NHL kluba Vašingtonas “Capitals” vārtsargs Brendans Holtbijs paziņojis, ka nepievienosies komandai pieņemšanā Baltajā namā pie ASV prezidenta Donalda Trampa.

Vārtsargs raidorganizācijai ESPN atzinis, ka viņa ģimenē valda uzskati, kas nekādā veidā neatbilst prezidenta Trampa uzskatiem un izteikumiem dažādos jautājumos.

Tāpat vārtsargs uzsvēra, ka šādu lēmumu viņam pieņemt nebija grūti, taču ir nedaudz skumji, jo komanda vēlas būt kopā. Savu izvēli viņš pamatojis, balstoties uz personīgajām vērtībām un rīcībām, kuras viņš uzskata par pareizajām.

”Capitals” treneris Tods Reirdens respektēja Holtbija izvēli, jo viņš uzskata, ka veiksmīgs komandas mikroklimats balstās uz savstarpējo cieņu, tāpēc ir svarīgi atbalstīt komandas hokejistus, neatkarīgi no viņu izvēles.

“Mana ģimene – mēs ticam pasaulei, kurā cilvēki tiek cienīti, neatkarīgi no viņu statusa vai tā, kāds viņš ir piedzimis. Jebkuram ir dota izvēle, kurā pusē atrasties, un es domāju, ka visiem ir skaidrs, kurā pusē esmu.”, savu izvēli komentēja Holtbijs.

0 Komentāru