Beļavskis ar žigulīti, Puče un Sorokins bez zirga pases

Komentāri

Arī portālā Skaties.lv ikviens varēs vērot 2015.gada Pasaules čempionātu hokejā Čehijā. Latvijas izlases pretinieki A grupas spēlēs būs Zviedrija, Kanāda, Čehija, Šveice, Francija, Vācija un Austrija. Hokeju pārraidīs arī TV3, TV5, TV6, VSB un lielākais nacionālais video portāls TVPlay.

Kanāls Viasat Sport Baltic pārraidīs visas 64 Pasaules čempionāta spēles, savukārt kanāls TV6 ļaus sekot 21 spēlei. Pasaules čempionātu komentēs VSB komentētāji Oļegs Sorokins, Anatolijs Kreipāns, Artis Ābols, Jānis Vuguls, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks, Ģirts Ankipāns, Oskars Morozovs un Vladimirs Ivanovs, bet hokeja studijas jau ierasti vadīs Armands Puče un Oļegs Sorokins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz Prāgai Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis mēģinās nokļūt ar žigulīti, ko stūrē Miķelis Rēdlihs. Tik raiti negāja Armandam Pučem un Oļegam Sorokinam, kuru braucienu pajūgā apturēja zirga pases trūkums. Tomēr jāpiekrīt Oļegam – vienalga kā, ar zirgu, žigulī vai limuzīnā, Latvijas hokeja izlase zina savu mērķi un darīs visu, lai to sasniegtu!

Skaties foto no klipa filmēšanas!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl