Bārtulim liels spēles laiks “Admiral” uzvarā pār “Severstaļ”

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis ceturtdien tika pie liela spēles laika Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā un palīdzēja viņa pārstāvētajai Vladivostokas “Admiral” komandai savā laukumā ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēt Čerepovecas “Severstaļ”.

Bārtulis laukumā pavadīja 22 minūtes un 35 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā, pa to laiku veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un bloķējot vienu sāncenšu raidījumu.

Visi vārti šajā mačā tika gūti otrajā trešdaļā. Vispirms 22.minūtē izcēlās “Admiral” hokejists Dmitrijs Lugins, bet dažas minūtes vēlāk Denisam Ježovam izdevās rezultātu uz tablo līdzsvarot. Panākumu Vladivostokas vienībai nodrošināja Sergejs Barbaševs, kurš no pāris metru attāluma izmantoja teicamu partnera piespēli.

“Admiral” pēdējos četros mačos guvusi trīs uzvaras.

Bārtulis šosezon 31 mačā guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, taču pēdējās 15 spēlēs pie rezultativitātes punktiem nav ticis.