Komentāri
Baltkrievija piedāvājusi Latvijai, Lietuvai un Ukrainai rīkot kopēju hokeja čempionātu
Foto: pixabay.com ()

Baltkrievijas Hokeja federācija piedāvājusi saviem kolēģiem Latvijā, Lietuvā un Ukrainā rīkot kopējas nacionālās meistarsacīkstes, savas valsts medijiem pastāstījis Ukrainas komandas “Donbass” prezidents Boriss Koļesņikovs.

“Mūsu baltkrievu draugi piedāvājuši Ukrainas, Latvijas un Lietuvas hokeja federācijām aizvadīt kopēju čempionātu,” izteicies Koļesņikovs, atzīstot gan, ka pagaidām ir daudz neskaidrību, piemēram, lai saņemtu starptautisku atzīšanu, no katras valsts jābūt vismaz četriem klubiem. “Problēmas mūsu čempionātā ir jau pēdējos 25 gadus, tāpēc šāds starptautisks turnīrs varētu notikt.”

“Ukrainas, tāpat kā Baltkrievijas un Baltijas klubiem, ievērojami pieaugtu izdevumu, tāpēc pasākuma realizācijai nepieciešams savākt sponsorus,” stāstīja Koļesņikovs.

Kā zināms, Latvijas vienības ilgstoši spēlēja Baltkrievijas čempionātā, bet pēdējo reizi tā bija 2013.gadā. Tāpat iepriekš Latvijas hokeja virslīgā spēlējušas Lietuvas un Igaunijas komandas, bet vēl pirms mēneša nesen ievēlētais Latvijas Hokeja federācija (LHF) prezidents Aigars Kalvītis atklāja, ka plānos ir atkal paplašināt virslīgu ar kaimiņvalstu komandām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl