Komentāri
Baltkrievija piedāvājusi Latvijai, Lietuvai un Ukrainai rīkot kopēju hokeja čempionātu
Foto: pixabay.com ()

Baltkrievijas Hokeja federācija piedāvājusi saviem kolēģiem Latvijā, Lietuvā un Ukrainā rīkot kopējas nacionālās meistarsacīkstes, savas valsts medijiem pastāstījis Ukrainas komandas “Donbass” prezidents Boriss Koļesņikovs.

“Mūsu baltkrievu draugi piedāvājuši Ukrainas, Latvijas un Lietuvas hokeja federācijām aizvadīt kopēju čempionātu,” izteicies Koļesņikovs, atzīstot gan, ka pagaidām ir daudz neskaidrību, piemēram, lai saņemtu starptautisku atzīšanu, no katras valsts jābūt vismaz četriem klubiem. “Problēmas mūsu čempionātā ir jau pēdējos 25 gadus, tāpēc šāds starptautisks turnīrs varētu notikt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ukrainas, tāpat kā Baltkrievijas un Baltijas klubiem, ievērojami pieaugtu izdevumu, tāpēc pasākuma realizācijai nepieciešams savākt sponsorus,” stāstīja Koļesņikovs.

Kā zināms, Latvijas vienības ilgstoši spēlēja Baltkrievijas čempionātā, bet pēdējo reizi tā bija 2013.gadā. Tāpat iepriekš Latvijas hokeja virslīgā spēlējušas Lietuvas un Igaunijas komandas, bet vēl pirms mēneša nesen ievēlētais Latvijas Hokeja federācija (LHF) prezidents Aigars Kalvītis atklāja, ka plānos ir atkal paplašināt virslīgu ar kaimiņvalstu komandām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl