Artis Ābols līdz sezonas beigām turpinās vadīt Lada vienību

Pievienot komentāru
Artis Ābols līdz sezonas beigām turpinās vadīt Lada vienību
Foto: LETA

Latviešu speciālists Artis Ābols turpinās strādāt Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) komandas Toljati Lada galvenā trenera amatā līdz sezonas beigām, atklājis vienības ģenerāldirektors Vladimirs Vdovins.

Ābols pirms šīs sezonas pievienojās Lada komandas treneru kolektīvam, bet jau septembra vidū no amata atkāpās vienības galvenais treneris Sergejs Svetlovs, un latviešu speciālists kļuva par galvenā trenera pienākumu izpildītāju. Kaut gan pirmās septiņas spēles Ābola vadībā Lada komanda zaudēja, un tās kopējā zaudējumu sērija sasniedza desmit mačus, kopš tā laika Toljati vienība astoņos mačos guvusi sešas uzvaras un jau izkļuvusi no līgas pēdējās vietas.

“Jaunu komandas treneri nemeklējam. Visdrīzāk paliksim pie pagaidu galvenā trenera Arta Ābola. Viņš vadīs komandu līdz sezonas beigām, bet formalitātes nokārtosim vēlāk,” portāls sovsport.ru citē Vdovinu.

Zīmīgi, ka Ābolam galvenā trenera pienākumu izpildītāja amats nav svešs, jo pēc tam, kad 2012./2013. gada sezonā no Rīgas Dinamo galvenā trenera amata tika atbrīvots soms Peka Rautakallio, viņa vietā amatā stājās Ābols, kurš par galvenā trenera vietas izpildītāju palika līdz pat nākamajai vasarai. Lada komandas pamatvārtsargs pašlaik ir latvietis Edgars Masaļskis. KHL Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik Lada ar 26 punktiem 25 spēlēs ieņem priekšpēdējo 13. vietu. Tai ir tikai par punktu mazāk nekā Rietumu konferences šā brīža pastarītei Rīgas Dinamo.