Arī nākamajā sezonā HK Liepāja būs Rīgas Dinamo fārmklubs

Pievienot komentāru
Arī nākamajā sezonā HK Liepāja būs Rīgas Dinamo fārmklubs
Foto: F64

HK Liepāja šodien oficiāli noslēdzis sportiskās sadarbības līgumu ar Rīgas Dinamo. Kā ziņo vienība, tad tas ir turpinājums iepriekšējā sezonā iesāktajam darbam. “Noslēdzoties HK Liepāja pirmajai sezonai, tā tika izvērtēta, atzīta par kvalitatīvu, bet pilnveidojamu, un nolemts sadarbību turpināt,” vēstīts kluba oficiālajā paziņojumā.

Par sadarbības turpināšanu izteicās HK Liepāja valdes priekšsēdētājs Kārlis Dreņģers:

“Līguma mērķis ir veicināt un pilnveidot hokeja attīstību Latvijā, kā arī abu līguma slēdzēju pušu savstarpējo sadarbību. Šogad tā ir nostiprināta vairākās pozīcijās. Galvenais ir iespējamā spēlētāju apmaiņa. Jau šobrīd pie mums trenējas Rīgas Dinamo vārtsargs Nils Grīnfogels. HK Liepāja būs iespēja savās rindās uzņemt Rīgas Dinamo un HK Rīga hokejistus un dot iespēju Liepājas komandas labākajiem spēlētājiem smelties pieredzi augstākas līgas komandā.”

Vienošanās nosaka iespēju robežās atbalstīt HK Liepāja jaunos talantīgos spēlētājus. Sadarbība ir jāattīsta, jo tā dod iespēju hokejistiem augt un pilnveidoties. Ja Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem ir iespēja tiekties uz spēlēšanu virslīgas komandā, tad šajā kontekstā uz kurieni tiekties ir arī HK Liepāja labākajiem spēlētājiem. Tā ir iespēja sevi pierādīt, ja vien varam spēlēt tik augstā līmenī.
Jauno sportistu attīstības perspektīva ir svarīga gan komandai, gan Liepājas Sporta spēļu skolai, gan Liepājas pilsētai, kurai ir piešķirts gods būt par Eiropas Sporta pilsētu 2016.
Šobrīd ir panākta vienošanās arī ar pārējiem atbalstītājiem un komanda var veiksmīgi gatavoties jaunajai sezonai,” nākotnes plānus iezīmēja Liepājas kluba valdes priekšsēdētājs.