Arī Krišjānis Rēdlihs paliek uzticīgs Rīgas ”Dinamo”

Komentāri
Arī Krišjānis Rēdlihs paliek uzticīgs Rīgas ”Dinamo”
Foto: LETA

Pieredzējušais aizsargs Krišjānis Rēdlihs arī desmitajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā spēlēs Rīgas “Dinamo” komandā, kļūstot par vienīgo, kurš Latvijas klubā nav izlaidis nevienu sezonu.

Par līguma pagarināšanu ar 36 gadus veco aizsargu ceturtdien paziņoja Rīgas “Dinamo”, kas turpina komplektēt sastāvu gaidāmajai sezonai. K. Rēdlihs KHL ir aizvadījis 410 spēles, gūstot 36 vārtus un atdodot 91 rezultatīvu piespēli. Savukārt aizvadītajā sezonā, kuras beigās viņš guva savainojumu, aizsargs laukumā devās 44 regulārā čempionāta spēlēs, kurās izcēlās ar 13 rezultativitātes punktiem (3+10), nopelnīja 12 soda minūtes un lietderības koeficientu -14, vidēji laukumā pavadot 19 minūtes un 37 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Traumas dēļ K.Rēdlihs pavasarī nevarēja palīdzēt Latvijas izlasei pasaules čempionātā Ķelnē. Trešdien Rīgas “Dinamo” paziņoja par līgumu noslēgšanu ar uzbrucējiem Miķeli Rēdlihu un Miku Indraši, kā arī par vienošanos ar kanādiešu aizsargu Karlu Stoleriju, kurš vēl nupat aizvadītajā sezonā 11 mačus nospēlēja arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Iepriekšējā sezonā 26 gadus vecais Indrašis bija otrais rezultatīvākais Rīgas “Dinamo” hokejists, 53 spēlēs gūstot 11 vārtus un veicot 12 rezultatīvas piespēles, savukārt 32 gadus vecais M.Rēdlihs iekrāja deviņus vārtus un septiņas rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka vēl šī mēneša sākumā M.Rēdlihs no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta tika ievēlēts Ozolnieku novada domē. Pēc KHL pieejamās informācijas bez K.Rēdliha, Stolerija, Indraša un M.Rēdliha pašlaik Rīgas “Dinamo” komandai ir līgumi ar vēl astoņiem spēlētājiem – Māri Bičevski, Robertu Bļugeru, Georgu Golovkovu, Nikolaju Jeļisejevu, Jāni Kalniņu, Edgaru Kuldu un Vitāliju Pavlovu.

Pēc aizvadītās sezonas Rīgas “Dinamo” komanda atkal gandrīz visiem saviem spēlētājiem ļāva kļūt par brīvajiem aģentiem – 31 spēlētājs starpsezonā nokļuva neierobežoti brīvā aģenta statusā, bet deviņi kļuva par ierobežoti brīvajiem aģentiem. Tiesa, šādi Rīgas “Dinamo” komanda rīkojusies arī citus gadus, vēlāk saslēdzot līgumus ar hokejistiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl