Ābols oficiāli apstiprināts par Toljati Lada galveno treneri

0 Komentāru
Ābols oficiāli apstiprināts par Toljati Lada galveno treneri
Foto: HCLADA.RU

Latviešu speciālists Artis Ābols piektdien oficiāli apstiprināts Kontinentālās Hokeja līgas komandas Toljati Lada galvenā trenera amatā.

Ābols pirms šīs sezonas pievienojās Lada komandas treneru kolektīvam, bet jau septembra vidū no amata atkāpās vienības galvenais treneris Sergejs Svetlovs un latviešu speciālists kļuva par galvenā trenera pienākumu izpildītāju.

Kaut gan pirmās septiņas spēles Ābola vadībā Lada komanda zaudēja un tās kopējā zaudējumu sērija sasniedza desmit mačus, kopš tā laika Toljati vienība 12 mačos guvusi deviņas uzvaras un jau izkļuvusi no līgas pēdējās vietas.

Jau iepriekš Lada ģenerāldirektors Vladimirs Vdovins bija pavēstījis, ka Ābols, visticamāk, paliks amatā līdz sezonas beigām, bet tagad nokārtotas visas formalitātes.

Ābolam galvenā trenera pienākumu izpildītāja amats nav svešs, jo pēc tam, kad 2012./2013.gada sezonā no Rīgas Dinamo galvenā trenera amata tika atlaists soms Peka Rautakallio, viņa vietā amatā stājās Ābols, kurš par galvenā trenera vietas izpildītāju palika līdz pat nākamajai vasarai.

Kā zināms, Lada komandas pamatvārtsargs pašlaik ir latvietis Edgars Masaļskis.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik Lada ar 35 punktiem 29 spēlēs ieņem priekšpēdējo 13.vietu. Tai ir tikai par punktu mazāk nekā Rietumu konferences šā brīža otrajai vājākajai komandai Rīgas Dinamo.

0 Komentāru