Komentāri
2016. gadā KHL čempionātu varētu papildināt jauni klubi no Eiropas
Foto: Itar-Tass/Scanpix

Pirms 2016./2017. gada sezonas KHL dalībnieku loku varētu papildināt jauni klubi no Eiropas, izdevumam Sport-Ekspress atklājis līgas prezidents Dmitrijs Černišenko.

“Mums ir vairāki potenciālie kandidāti no Eiropas, ar kuriem strādājam. Gaidāmajā sezonā viņi vēl nespēlēs, bet pēc gada – ļoti ticami,” izteicies Černišenko. Runa ir par populāriem zīmoliem kādi ir Jokerit un Slovan no superhokejiskām valstīm. Tomēr Černišenko uzsvēris, ka līgā nebūs vairāk par 28 komandām. Tieši tik arī piedalījās nesen aizvadītajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ir viedoklis, ka vajag kardināli samazināt klubu skaitu. Sākumā es arī tā domāju, tomēr, rūpīgi paskatoties čempionātu, nonācu pie secinājuma, ka šis skaits ir pietiekami sabalansēts,” stāstīja KHL prezidents.

Iepriekš šonedēļ Černišenko bija izteicies arī, ka KHL varētu pievienoties kāds klubs no Ķīnas, kā arī jau nākamajā sezonā viena no regulārā čempionāta spēlēm varētu notikt Ķīnā. Nākamajā KHL sezonā vairs nepiedalīsies Mitišču Atlant komanda, tomēr tās vietā pēc sezonas izlaišanas atgriezīsies Maskavas Spartak.

Skaidrības pagaidām nav par vairākām citām līdzšinējām līgas dalībniecēm, ieskaitot arī par Latvijas komandu Rīgas Dinamo. Vienības vadība solījusi, ka tā tiks ieviesta līdz mēneša beigām, sīkāk situāciju nekomentējot.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl