Hokejs futbola stadionā – Kings 70 tūkstošu klātbūtnē ar 2:1 uzvar Sharks

Nacionālās Hokeja līgas Stadionu sērijas mačā Losandželosas Kings Nacionālās Futbola līgas komandas Sanfrancisko 49ers Levi’s stadionā 70 205 skatītāju klātbūtnē ar 2:1 uzvarēja Sanhosē Sharks.

Kings uzbrucējs Kails Klifords pirmās trešdaļas sākumā izvirzīja Losandželosas hokejistus vadībā, bet pēc Sharks aizsarga Brenta Bērnsa metiena perioda beigās Sharks panāca neizšķirtu 1:1.

Uzvaras vārtus guva Kings slovāku uzbrucējs Marians Gaboriks, trešā perioda piektajā minūtē ar spēcīgu šķīlienu pārspējot Sharks vārtsargu Anti Niemi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.