HK ”Mogo” ar 6:4 uzvar HK ”Liepāja”

Komentāri

Spēles pēdējās 10 minūtēs gūstot divus vārtus, HK ”Mogo” savā laukumā ”inbox.lv” hallē ar 6:4 uzvarēja HK ”Liepāja” hokejistus.

Pēc precīziem Iļjas Žučkova un Paula Hodzko metieniem liepājnieki izvirzījās vadībā 2:0. Tomēr pēc Nikolaja Jerofejeva metiena vēl pirmajā trešadaļā un Alda Āboliņa precīzā raidījuma paša otrā perioda sākumā, HK ”Mogo” izlīdzināja rezultātu. Kaut arī HK ”Liepāja” pēc Valtera Freija vārtiem vēl reizi izvirzījās vadībā, laukuma saimnieki guva divus vārtus pēc kārtas (Aleksandrs Kerčs un Elviss Želubovskis) – 4:3 otrās trešadaļas beigās. Izšķirošajās 20.minūtēs liepājnieki guva vienus vārtus (Mārtiņš Gipters), uz ko ”Mogo” hokejisti atbildēja ar Andreja Lavrenova un Ronalda Cinka precīziem metieniem, panākot svarīgu HK ”Mogo uzvaru 6:4.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl