Hjūstonas Rockets izcīna sesto uzvaru sešās spēlēs

Nacionālajā Basketbola asociācijā Hjūstonas Rockets ar 98:81 pārspēja čempionus Sanantonio Spurs, izcīnot sesto uzvaru pirmajās  sešās sezonas spēlēs.

Sanantonio Spurs galvenais treneris Gregs Popovičs bija nolēmis dot atpūtu diviem labākajiem komandas garajiem spēlētājiem – Timam Dankanam un Tjagu Spliteram, kā arī Manu Džinobili. Rockets to izmantoja jau no paša spēles sākuma, cenšoties nogādāt bumbu Dvaitam Hovardam katrā uzbrukumā – Hjūstonas centrs iemeta komandas pirmos trīs metienus no spēles un guva 8 no pirmajiem 10 punktiem.

Otrajā ceturtdaļā Hovardam piebalsoja arī Džons Terijs, Džeims Hārdens un Trevors Ariza, un pārtraukumā ejot Hjūstonai bija jau +16 – 45:29. Trešajā ceturtdaļā Rockets pārsvaru palielināja vēl par 10 punktiem, un Spurs vienīgi spēles beigās rezultāta starpību nedaudz samazināja – Hjūstonai sestā uzvara sezonā 98:81.