Komentāri

Neskatoties uz slikto startu un noslīdēšanu līdz ceturtajai vietai, Luiss Hamiltons tomēr uzvar F1 sezonas 13.posmā Itālijas Grand Prix.

Hamiltons sestdien izcīnīja uzvaru kvalifikācijā, kur ”Mercedes” komandas biedrs Niko Rosbergs atpalika gandrīz 3 desmitdaļas un palika otrais. Otrajā starta rindā Itālijas GP sāka ”Williams” braucēji Valteri Botass un Felipe Masa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hamiltons nespēja izmanto savu pirmo ”pole position” četru mēnešu laikā – startā Luisam garām aizbrauca ne tikai Rosbergs, bet arī ”McLaren” pilots Kevins Magnusens un Masa. 10.aplī Hamiltons abus bija apdzinis un sāka ķert rokā Rosbergu. Sacīkstes liktenis izšķīrās 29.aplī, kad Niko neizbrauca pirmos divus līkumus un Hamiltons tika viņam garām. Otrais finišēja Rosbergs, trešais Masa, bet ”Ferrari” līderis Fernando Alonso dēļ problēmām ar enerģijas atgūšanas sistēmu izstājās un pirmo reizi šosezon palika bez punktiem.

Kopvērtējumā pēc Itālijas GP Rosbergam ir 238, Hamiltonam 216, Rikjardo 166, Botasam 122 un Alonso 121, Fetelam 106 punkti. Nākamais posms ir Singapūras Grand Prix 21.septembrī.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl