Hamiltons ar asarām acīs izcīna savo otro F1 titulu

Komentāri

29 gadus vecais Luiss Hamiltons svētdien uzvarēja F1 sezonas pēdējā posmā Abū Dabī un izcīnīja savu otro pasaules čempiona titulu. Pēc finiša asaras acīs bija gan pašam Hamiltonam, gan viņa draudzenei Nikolai Šerzingerei.

Hamiltona komandas biedru un vienīgo konkurentu cīņā par titulu Niko Rosbergu piemeklēja problēmas ar enerģijas atjaunošanas sistēmu, un viņš finišēja tikai 14. vietā. Uz goda pjedestāla kopā ar jauno čempionu kāpa Williams piloti Felipe Masa un Valteri Bottass.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl