1 komentārs

Grupa “Framest” vērsusies Kultūrkapitāla fondā, lai saņemtu līdzfinansējumu mūziķu ceļa izdevumiem dalībai Phjončhanas olimpisko spēļu koncertprogrammā, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja grupas dalībnieks Jānis Ķirsis.

Phjončhanas olimpisko spēļu laikā vokālajai grupai “Framest” paredzētas trīs uzstāšanās pirms dažādu sporta veida sacensību sākšanās.

Jānis Ķirsis
grupas “Framest” dalībnieks

Mums pašiem bija svarīgi apzināties to, ka tas nav parasts izbrauciens. Tas ir valsts mēroga pasākums, tādēļ mēs vērsāmies pie valsts ar principiālu lūgumu atbalstīt. Tas viss ir procesā un nav iemesla domāt, ka mēs nebrauksim.

Jau vēstīts, ka valdība atteikusi piešķirt finansējumu vokālajai grupa ”Framest”, lai apmaksātu mūziķu ceļa izdevumus dalībai Phjončhanas olimpisko spēļu koncertprogrammā. 

Finansējuma saņemšanai valdība vokālo grupu “Framest” pēc līdzfinansējuma dalībai olimpiskajās spēlēs mudināja vērsties Kultūrkapitāla fondā.

TOP komentāri

  • Guncene
    0 0 0

    Guncene

    Pareizi,ka naudu atteicās dot.Kāpēc viņiem būtu jābrauc pa mūsu nodokļu maksātāju naudu?Ja,jau viņi uzskata,ka ir tik slaveni un grib tur piedalīties,lai brauc paši par savu naudu.Es arī,kad braucu piedalīties sacensībās valstij neprasu naudu,bet braucu pati par savu.Es arī pārstāvu valsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl