Komentāri
Gregam Henkokam trešais pasaules čempiona tituls spīdvejā
Foto: AFP/SCANPIX

Sestdien Toruņā Polijas Grand Prix spīdvejā amerikānis Gregs Henkoks kļuva par trīskārtējo pasaules čempionu. Kaut arī uzvarēja Henkoka tuvākais sekotājs polis Kšištofs Kaspžaks, amerikānim ar 13 iegūtajiem punktiem pilnībā pietika čempiona titulam.

Gregs Henkoks Toruņas trekā priekšbraucienos izcīnīja trīs uzvaras un pārliecinoši tika līdz pusfinālam, kurā gan palika pēdējā vietā. Taču galveno uzdevumu amerikānis jau bija izpildījis mājniekam Kšištofam Kaspžakam Henkoks bija kļuvis neaizsniedzams un 1997. un 2011.gados izcīnītajiem diviem pasaules čempiona tituliem, Gregs pievienoja arī trešo. Finālā uzvarēja Kaspžaks, pārspējot Andreasu Jonsonu un Jaroslavu Hampelu. 2014.gada sezonas kopvērtējumā Henkokam ir 140, Kaspžakam 132, Nikijam Pedersenam un Tajam Vofindenam pa 121 punktam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl