Gārnets ar galvu iesit Hovardam un tiek izraidīts no NBA mača

0 Komentāru
Gārnets ar galvu iesit Hovardam un tiek izraidīts no NBA mača
Foto: AFP/SCANPIX

Bruklinas Nets basketbolists Kevins Gārnets pirmdien Nacionālās Basketbola asociācijas regulārā čempionāta spēlē ar galvu iesita Hjūstonas Rockets centra spēlētājam Dvaitam Hovardam, par ko tika izraidīts no spēles.

Incidents norisinājās, kad mačā bija nospēlētas nedaudz vairāk par četrām minūtēm. Pēc vienas no epizodēm zem groza Gārnets iemeta Hovardam ar bumbu, un abi basketbolisti apmainījās laipnībām, pēcāk vienam otru sākot grūstīt. Turpinājumā Gārnets nolēma Hovardam iesist ar galvu, bet tad abu sadursmē iesaistījās abu komandu spēlētāji, cenšoties iekarsušos basketbolistus izšķirt. Tiesa, Gārnets vēl kādu laiciņu nebija nomierināms, turklāt tika izraidīts no spēles. Tikmēr Hovardam tika piešķirta tehniskā piezīme, bet viņš maču varēja turpināt.

Mačā ar 113:99 uzvarēja Rockets, gūstot panākumu izbraukumā. Hovards ikreiz, kad saņēma bumbu, no skatītāju puses tika izsvilpts.

Pašlaik 38 gadus vecais Gārnets šosezon NBA čempionātā 31 spēles laikā caurmērā guvis 7,2 punktus un izcīnījis 7,3 atlēkušās bumbas. Tikmēr par deviņiem gadiem jaunākais Hovards 26 cīņu laikā vidēji guvis 16,8 punktus un izcīnījis 11,3 atlēkušās bumbas.

Rockets ar 27 uzvarām 38 spēlēs pašlaik ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma trešo vietu, bet Nets ar 16 panākumiem atrodas Austrumu konferences astotajā pozīcijā.

0 Komentāru