Zviedrijas futbolisti PK “play-off” kārtas pirmajā mačā negaidīti uzvar Itāliju
Futbols AP/LETA

Zviedrijas futbola izlase piektdien 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas Eiropas zonas “play-off” kārtas pirmajā mačā savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Itāliju.

Zviedru uzvaru nodrošināja Grieķijas kluba Atēnu AEK pussarga Jākoba Jūhansona vārtu guvums.

Vienīgie vārti tika gūti 61.minūte, kad pēc tāla auta iemetina Ūla Toivonens atspēlēja Jūhansonam bumbu uz soda laukuma robežas. Jūhansons bumbu sita pretinieku aizsargu burzmā, tai pēc rikošeta atrodot ceļu vārtos. Zīmīgi, ka Jūhansons tikai četras minūtes pirms vārtu guvuma devās laukumā uz maiņu.

Atbildes spēlē norisināsies pirmdien Milānā slavenajā “San Siro” stadionā. Uzvarētāja divu spēļu summā iegūs ceļazīmi uz nākamā gada Pasaules kausa finālturnīru.

Ceturtdien Horvātijas izlase savās mājās ar 4:1 sagrāva Grieķiju, bet Šveice viesos ar 1:0 uzvarēja Ziemeļīriju. Sestdien pirmajā spēlē cīnīsies Dānija un Īrija.