“Zorja” ar Cigaņiku laukumā paliek desmit vīru sastāvā un piedzīvo zaudējumu Ukrainas čempionāta spēlē

ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks trešdien laukumā aizvadīja visu Ukrainas premjerlīgas spēli, taču viņa pārstāvētā Luhanskas “Zorja” viesos pēc sarkanās kartītes saņemšanas pirmajā puslaikā piedzīvoja zaudējumu ar 1:2 pret Doņeckas “Olimpik”.

Cigaņiks laukumā devās sākumsastāvā un nospēlēja līdz fināla svilpei.

23.minūtē viesi iekaroja mājinieku vārtus, taču videoatkārtojums liecināja, ka vārti gūti, esot aizmugurē.

Deviņas minūtes vēlāk sarkano kartīti viesu rindās nopelnīja Nikola Vasiljs.

Pirmos vārtus mājinieki guva mača 53.minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Ruslans Babenko, bet otros 71.minūtē pēc vēl vienas rezultatīvas Oresta Ļebedenko piespēles guva Maksims Teksera.

Vienus vārtus viesu labā mača kompensācijas laika otrajā minūtē atguva Allahjars Sajadmanešs.

Jau ziņots, ka svētdien Ukrainas čempiones titulu futbolā nodrošināja Kijevas “Dinamo” komanda.

“Zorja” ar 41 punktu 23 spēlēs ieņem trešo vietu, bet Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandrija” ar 29 punktiem 23 mačos ir septītā.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.