Zlatans Ibrahimovičs neļauj sevi “apbižot” un tiek pie pirmā noraidījuma MLS karjerā

1 komentārs
AP/LETA

Pie pirmā noraidījuma MLS līgas karjerā aizvadītajā naktī tika kolorītais Zviedrijas futbolists Zlatans Ibrahimovičs, kurš saņēma sarkano kartīti par pretinieka iepļaukāšanu.

ASV augstākās futbola līgas spēlē Ibrahimoviča pārstāvētā Losandželosas “Galaxy” tikās ar Monreālas “Impact” vienību. Mača 52. minūtē pie rezultāta 0:0 “Impact” spēlētājs Mišels Petraso sāka provocēt Ibrahimoviču, uzminot viņam uz kājas. Kādreizējais Zviedrijas izlases uzbrucējs, protams, mierā nelikās un pretinieku par to kārtīgi iepļaukāja, pēcāk saņemot sarkano kartīti.

Spēles 75. minūtē Ola Kamarā gan guva “Galaxy” uzvaras vārtus, ļaujot svinēt panākumu viesos ar 1:0.

Šobrīd 36 gadus vecais Ibrahimovičs ”Galaxy” vienībai pievienojās marta izskaņā, pārejot no Anglijas premjerlīgas granda Mančestras ”United”.

Savas karjeras laikā Ibrahimovičs spēlējis arī ”Malmo” (Zviedrija), Amsterdamas ”Ajax” (Nīderlande), Turīnas ”Juventus”, Milānas ”Inter”, ”AC Milan” (visas – Itālija), ”Barcelona” (Spānija) un Parīzes ”Saint-Germain” (Francija) komandās.

”Galaxy” vienība jau pirms tam savulaik spējusi piesaistīt tādus futbolistus kā Deividu Bekhemu, Stīvenu Džerārdu un Robiju Kīnu. Šie spēlētāji gan Losandželosas klubam pievienojās brīžos, kad viņu profesionālās karjeras tuvojās izskaņai.