Komentāri
Ziemeļīrijas futbola izlases galvenais treneris pieķerts, braucot reibumā
AFP

Ziemeļīrijas futbola izlases galvenais treneris Maikls O’Nīls pagājušajā nedēļas nogalē pieķerts, braucot reibumā, otrdien vēsta mediji.

Kā raksta “Scottish Sun”, policija O’Nīlu apturējusi svētdien plkst. 1.00 no rīta Edinburgas priekšpilsētā. Skotijas galvaspilsētā dzīvojošais O’Nīls pēc tam arestēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija apstiprinājusi, ka 48 gadus vecs vīrietis sodīts saistībā ar braukšanu reibumā un viņam 10. oktobrī jāierodas tiesā.

Ziemeļīrijas Futbola asociācija (IFA) pavēstījusi, ka par notikušo ir informēta, bet turpmākus komentārus nesniegs, jo tas ir policijas jautājums.

Ziemeļīrijas futbola izlasei oktobra sākumā jāaizvada noslēdzošās divas 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles ar Vāciju un Norvēģiju. Pašlaik Ziemeļīrija savā grupā ieņem otro vietu un zemāk vairs nevar nokrist, bet piecus punktus priekšā ir Vācija, līdz ar to komandai, visticamāk, būs jāpiedalās pārspēlēs par vietu finālturnīrā.

O’Nīls amatu pārņēma pirms pieciem gadiem un aizveda Ziemeļīriju līdz 2016. gada Eiropas čempionātam, kas tai bija pirmais nozīmīgais turnīrs 30 gadu laikā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl