Komentāri
Ziemeļīrijas futbola izlases galvenais treneris pieķerts, braucot reibumā
AFP

Ziemeļīrijas futbola izlases galvenais treneris Maikls O’Nīls pagājušajā nedēļas nogalē pieķerts, braucot reibumā, otrdien vēsta mediji.

Kā raksta “Scottish Sun”, policija O’Nīlu apturējusi svētdien plkst. 1.00 no rīta Edinburgas priekšpilsētā. Skotijas galvaspilsētā dzīvojošais O’Nīls pēc tam arestēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija apstiprinājusi, ka 48 gadus vecs vīrietis sodīts saistībā ar braukšanu reibumā un viņam 10. oktobrī jāierodas tiesā.

Ziemeļīrijas Futbola asociācija (IFA) pavēstījusi, ka par notikušo ir informēta, bet turpmākus komentārus nesniegs, jo tas ir policijas jautājums.

Ziemeļīrijas futbola izlasei oktobra sākumā jāaizvada noslēdzošās divas 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles ar Vāciju un Norvēģiju. Pašlaik Ziemeļīrija savā grupā ieņem otro vietu un zemāk vairs nevar nokrist, bet piecus punktus priekšā ir Vācija, līdz ar to komandai, visticamāk, būs jāpiedalās pārspēlēs par vietu finālturnīrā.

O’Nīls amatu pārņēma pirms pieciem gadiem un aizveda Ziemeļīriju līdz 2016. gada Eiropas čempionātam, kas tai bija pirmais nozīmīgais turnīrs 30 gadu laikā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl