Komentāri
Ziemas kausā futbolā plānotas nopietnas pārmaiņas, kas piešķirs papildu intrigu
Foto: F64

Latvijas Futbola virslīgas (LFV) rīkotajā “SMScredit.lv” Ziemas kausā futbolā bez “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas komandām piedalīsies arī Igaunijas un Lietuvas vienības, aģentūrai LETA pastāstīja LFV valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs.

Līdz ar ģeogrāfijas paplašināšanos turnīrs tiks dēvēts par Baltijas Ziemas kausu. Tāpat tam būs cits formāts. Ziemas kausā piedalīsies visas astoņas nākamgad virslīgā vietu nodrošinājušās komandas, kā arī Igaunijas čempione Tallinas “Infonet” un trešā spēcīgākā vienībā Nemmes “Kalju”, bet no Lietuvas piedalīsies vicečempione “Trakai” un “Utenis”, kas pārspēlēs saglabāja vietu dienvidu kaimiņu augstākajā līgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Daudzas no virslīgas komandām sezonai gatavosies treniņnometnēs un tāpat aizvadītu pārbaudes spēles. Šoreiz netaisīsim apakšgrupu turnīru, bet tas būs pārbaudes spēļu turnīrs, kurā uzvarētājs tiks noteikts līdzīgi kā basketbolā pēc uzvaru un zaudējumu attiecības. Visām komandām nebūs vienāds spēļu skaits. Sportiskā intriga varbūt būs mazāka, bet galvenais mērķis ir, lai klubi varētu aizvadīt pārbaudes spēles,” stāstīja Tamisārs, piebilstot, ka turnīra kalendārs ir tapšanas stadijā.

Turnīrs janvārī un februārī norisināsies visās trijās Baltijas valstīts, un to pārraidīs “Sportacentrs.com TV”. Tāpat turnīrs saglabājis savu sponsoru “SMScredit.lv”. Šogad februārī par Ziemas kausa čempioniem tika kronēti “Liepājas” futbolisti. Ziemas kausa sacensības tiks rīkotas ceturto reizi pēc kārtas. Turnīra norises mērķis ir dot iespēju komandām pienācīgāk sagatavoties gaidāmajai virslīgas sezonai.

Pirmajā virslīgas Ziemas kausā 2013.gadā uzvarēja Daugavpils “Daugava”, bet nākamos divus gadus turnīrā triumfēja “Skonto”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl